Tájékoztató nyelvi szoftver hozzáférésről Kollégáknak

Tisztelt Kollégák !

A TAMOP 4.1.2.D projekt keretében ingyenes hozzáférést biztosítunk az érdeklődő kollégáknak a Tell Me More nevű nyelvi szoftverhez.

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Kurzuskiírási időszak 2017. március 20. 00:00 - 2017. április 7. 23:00
Elektronikus ZH nap 2017. március 29.
Elektronikus ZH nap 2017. március 31.
Levelezős konzultációs hétvége 2017. március 31. 08:00 - 2017. április 1. 18:00