Nyelvi kurzusok PhD Hallgatóknak/Kollégáknak

Kedves PhD Hallgatók/ Kollégák !

Szeretnétek könnyedén boldogulni az idegen nyelvi szakirodalom világában? Németből perfekt vagy, de hiányzik még az angol nyelvvizsga, vagy éppen fordítva? Az Idegen Nyelvi Oktatási Központ (INOK) oktatói ebben nyújtanak segítséget nektek és szeretettel várnak benneteket 2017/18 tavaszi félévében.

30 órás angol illetve 30 órás német nyelvű tanfolyamot hirdetünk.

Minden érdeklődőt szertettel várunk. Szintfelmérést követően a jelentkezőket a valós nyelvtudások alapján szervezzük csoportokba.

Jelentkezni az alábbi email címen lehet: haromi.filomena@sze.hu

Jelentkezési határidő: 2018.február 22.

A kurzus látogatása ingyenes.

2018.február 14.

Üdvözlettel:

dr. Csendes Ferenc

egyetemi docens

Finanszírozási forma módosítására jelenkezés 2018. április 23. 06:00 - 23:55
Egyetemi TMDK és Tehetségnap 2018. április 25.
Munkaszüneti nap 2018. április 30.
Záróvizsga jelentkezési időszak 2018. április 30. 06:00 - 2018. május 14. 23:55