Oeconom német felkészítő

OECONOM vizsgafelkészítő tréning német nyelvből

Az OECONOM szaknyelvi vizsgára 4 napos (3-3 órás/á 45 perc) felkészítő tréningeket hirdetünk.
Olyan lehetőséget kínálunk, amelyben a közgazdasági szaknyelvi vizsga előtt állók minden számukra szükséges és fontos információt megkapnak egy tréning alatt!

OECONOM vizsgafelkészítő tréning német nyelvből

Fő célunk, hogy a tréninget követően egyéni tanulással eredményesebben készülhessenek fel a nyelvvizsgára.

Képet adunk az egész rendszer működéséről, tanácsokat adunk arról, hogy milyen szempontokat kell figyelembe venniük a vizsgázóknak a tanulás során, illetve felhívjuk a figyelmet arra, hogy milyen hibákat célszerű elkerülni a sikeres vizsga érdekében.

Színhely: INOK ép. a Hédervári út 25-ben, a 206-os teremben

Időpontok: igény szerint folyamatosan

Jelentkezés: Kozalk Évánál a kozalk@sze.hu és/vagy Nagy Rozáliánál a nagyr@sze.hu
címeken.

Alkotóhét 2017. szeptember 25. - 2017. szeptember 29.
Szakirányválasztás 2017. szeptember 25. - 2017. szeptember 29.
Véradás 2017. szeptember 28. 10:00 - 15:00
Levelezős konzultációs hétvége 2017. szeptember 29. - 2017. szeptember 30.